TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

11 2021

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy na A2. Miał ponad trzy promile


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy na A2. Miał ponad trzy promile - Grodzisk News


Żołnierze Żandarmerii Wojskowej dokonali obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierowcy który jechał autostradą A2 na wysokości Żyrardowa. Zatrzymany miał ponad trzy promile w organizmie.


Żołnierze Żandarmerii Wojskowej, jechali autostradą A2 i w pewnym momencie zauważyli ciężarówkę, w której zachowanie kierowcy wskazywało że może być on pod wpływem alkoholu. Wiedząc jakie niebezpieczeństwo stwarzają pijani kierowcy, szybko podjęli działania, aby zatrzymać pojazd.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Dzięki ich działaniom kierujący manem zatrzymał się na pasie awaryjnym. Tam jeden z żandarmów przejął kluczyki od pojazdu ciężarowego i powiadomił policję. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 28-letniego mieszkańca gminy Trojanów, który miał w swoim organizmie 3,3 promila alkoholu – relacjonuje st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

– Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i sporządzili dokumentację ze zdarzenia. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności – dodaje.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.