14 02 2020

O fotowoltaice w Grodzisku

14.02.2020, godz.: 10:58
O fotowoltaice w Grodzisku
fot. Mat organizatora

W sobotę mieszkańcy Grodziska mogą przyjść na spotkanie edukacyjne w tematyce fotowoltaiki, które odbędzie się Centrum Kultury, przy ul. Spółdzielczej 9

Temat wiążę się z wieloma kontrowersjami oraz wieloma błędnymi informacjami, które są wielokrotnie powielane.

– Jako cel stawiamy sobie uświadomienie społeczeństwa poprzez przedstawienie głównych zalet zarówno ekologicznych jak i budżetowych, które płyną z tego typu rozwiązań. Na spotkaniu dowiedzą się Państwo wielu ciekawych faktów o np. sposobie w jaki owe instalacje działają, o dofinansowaniach, które zapewnia Państwo, aby nasz kraj był bardziej ECO oraz o tym ile jesteśmy w stanie zaoszczędzić będąc bardziej ECO produkując własną energie elektryczną, od której każdy z nas jest uzależniony. Ponadto podczas konferencji będą Państwo mogli zapytać wyspecjalizowane osoby o nurtujące Was pytania odnośnie do fotowoltaiki – mówią organizatorzy. Początek 15 lutego o godz. 16.00.

Więcej informacji tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata