13 02 2020

Nowy wóz dla OSP jeszcze w marcu? Jest przetarg

13.02.2020, godz.: 11:44
Nowy wóz dla OSP jeszcze w marcu? Jest przetarg
fot. grodzisknews.pl

Zakup lekkiego samochodu ratunkowo-gaśniczego z napędem 4×4 dla OSP w Milanówku to inwestycja, która zgromadziła najwięcej głosów w głosowaniu na realizację w ramach budżetu obywatelskiego 2020. Wczoraj ogłoszono przetarg na dostawę pojazdu.

Zakup pojazd jest zarazem jedną z siedmiu inwestycji planowanych w tegorocznym budżecie partycypacyjnym. Ze specyfokacji zamówienia dowiadujemy się, że firma, która wygra przetarg, będzie miała za zadanie dostarczyć samochód tyo Pick-up z podwójną kabiną, który będzie 4-drzwiowy, fabrycznie przystosowany do przewozu 5 osób i będzie miał wydzieloną skrzynię ładunkową z tylna klapą otwieraną do pozycji poziomej.

Samochód o mocy 200 koni mechanicznych i masie nie większej niż 3,5 tony, będzie wyposażony w układ przeciwpoślizgowy ABS, układ ESP i wszystkie niezbędne systemy bezpieczeństwa. Co jeszcze znajdzie się na wyposażeniu? Fabryczny zestaw narzędzi przewidzianych przez producenta, a także wyciągarka zamocowana w przedniej części pojazdu o uciągu minimum
3,5 tony; długość liny minimum 25 m. Będzie także kulowy hak holowniczy umożliwiający ciągnięcie przyczepy o masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony.

Nie zabraknie również syreny belki sygnalizatora świetlnego na dachu. Samochód ma być gotowy do końca marca, o ile uda się wyłonić wykonawcę.

1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Nowy wóz dla OSP jeszcze w marcu? Jest przetarg”

  1. Henryk pisze:

    a do tego stara radiostacja żeby holownicy mogli wiedzieć gdzie są „dzwony”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata