TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

13

04 2021

Nowy termin wyborów uzupełniających w Milanówku


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsNowy termin wyborów uzupełniających w Milanówku - Grodzisk News


Wojewoda mazowiecki podał nowy termin wyborów uzupełniających do Rady Miasta Milanówka. Już raz przełożone z końca stycznia na 18 kwietnia, teraz mają odbyć się 9 maja.


reklama Grodzisk mazowiecki

Kolejne decyzje związane z przesuwaniem terminu pójścia milanowian do urn związane są rzecz jasna z epidemią. W Milanówku wybory pierwotnie miały się odbyć 31 stycznia po wygaśnięciu mandatu zmarłego w październiku 2020 r. Leszka Kołodziejskiego. Następnie wojewoda zdecydował, że zostaną one przełożone na niedzielę 18 kwietnia, a teraz zapadła decyzja o wyznaczeniu kolejnego terminu na 9 maja.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Wybory będą dotyczyć okręgu nr 4 w mieście ogrodzie. Granice okręgu stanowią: wschodnia granica miasta Milanówka: ulica Krakowska (numery parzyste 2–10z) do ulicy Dworcowej, ulica Dworcowa, ulica Piasta (numery nieparzyste 1–21z oraz numery parzyste 2–16z) oraz ulica Owocowa niewchodząca w skład okręgu.

Siedzibą lokalu wyborczego będzie zaś budynek Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Wójtowskiej 3
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.