reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

11 2022

Nowy sposób na robienie zakupów


Artykuł sponsorowany

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Nowy sposób na robienie zakupów - Grodzisk News


Dla wielu z nas zakupy to najmniej przyjemna część dnia. Przebywanie wśród tłumów innych osób, które kończą pracę o tej samej porze co my, puste półki z rzeczami, które znajdują się na naszej liście zakupów, czasochłonne czekanie w kolejkach, to tylko niektóre z powodów, przez które chodzimy do sklepów niechętnie. Jak więc obrócić robienie zakupów w coś pozytywnego? Jest na to bardzo prosty sposób, którego zalety docenią także miłośnicy stacjonarnego przebierania wśród mnóstwa produktów.


InPost Fresh – szybko i wygodnie
Twoje ulubione płatki do mleka kupujesz tylko w jednym miejscu, bo nigdzie indziej nie możesz ich znaleźć? Znamy to poświęcenie. Nie wszystkie produkty znajdziesz w najbliższym sklepie, po niektóre musisz udać się aż na drugi koniec miasta, aby je zdobyć. Jasne, możesz zrobić zapasy, ale po co utrudniać sobie życie? Wybierz prostszy sposób i skorzystaj z wygodnej aplikacji InPost Fresh.

Swoje zakupy zrobisz podczas przerwy w pracy, między zajęciami, w trakcie spaceru czy jazdy autobusem! To niesamowicie proste rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz mnóstwo czasu. Usługa zakupy spożywcze online cała Polska pozwala na dostawę Twoich ulubionych produktów od różnych dostawców na terenie kraju, a nie wyłącznie z jednego miasta. Dzięki temu posiadasz wiele możliwości wyboru wśród różnych sklepów i ich asortymentu.

Zakupy online z dostawą do domu
Dostawa wprost pod Twoje drzwi umożliwia Ci lepsze zaplanowanie całego dnia. Nie musisz więcej martwić się o to, czy zdążysz wybrać się do sklepu przed zamknięciem albo czy znajdziesz wybrany towar na jego półkach. Zakupy online ułatwiają także wybór produktów, ponieważ wszystkie znajdują się w jednym miejscu, a nie – jak w przypadku sklepów stacjonarnych – w wyłącznie wybranych punktach. Intuicyjna aplikacja poprowadzi Cię przez cały proces zamawiania zakupów. Możesz więc wybierać dowolnie wśród setek produktów, niezależnie od tego, jak długa jest Twoja lista zakupów ani jaką dietę stosujesz na co dzień.

Wygodny i tani sposób na dostarczenie Twoich zakupów
Wybierając pobliski Paczkomat®, nie tylko oszczędzasz na kosztach dostawy, jeśli wydasz na swoje zakupy więcej niż 40 zł, ale również wspierasz ochronę środowiska. Taki rodzaj dostarczenia Twoich zakupów spożywczych generuje aż 75% mniej emisji CO2! To również spore ułatwienie dla kurierów, którzy mają do rozwożenia setki paczek dziennie. Stawiając na Paczkomat®, zyskujesz pewność, że Twoje zakupy bezpiecznie będą na Ciebie czekać o każdej porze dnia i nocy. A przy okazji możesz odebrać także swoje inne paczki.

A może wybierasz się do znajomych lub rodziny na kolację, na którą każdy miał przynieść coś od siebie, ale do sklepu Ci nie po drodze? Wiesz, że nie zdążysz udać się po pracy po swoje ulubione wino? Wybierz poszczególne produkty w Twojej aplikacji InPost Fresh i jako miejsce odbioru zakupów zaznacz Paczkomat®, dzięki któremu nie musisz martwić się o nadłożenie drogi. Zaoszczędzisz swój czas i nie spóźnisz się już na żadną kolację w miłym towarzystwie.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.