31 12 2018

Posłuchaj André Rieu w Grodzisku. Zostało niewiele biletów

31.12.2018, godz.: 13:10
Posłuchaj André Rieu w Grodzisku. Zostało niewiele biletów
fot. G. Lanting/CC-BY-SA 4.0

Nowy Rok w towarzystwie muzyki światowej sławy skrzypka? Czemu nie! Właśnie tak propozycję szykuje dla melomanów grodziskie Centrum Kultury. 1 stycznia o godz. 18.00 – ledwie kilka godzin po premierze – w sali kinowej CK odbędzie się retransmisja koncertu André Rieu z Sydney.

André Rieu to znany i uznany na świecie wirtuoz skrzypiec oraz aranże różnych gatunków muzycznych właśnie na ten instrument.  Grodziska publiczność obejrzy koncert zagrany w majestatycznej Sydney Town Hall. Miejsce to, jak mówią organizatorzy grodziskiego wydarzenia, zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat.

– Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści – sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To ma być spektakularny świąteczny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej. Jak zwykle zajrzymy za kulisy, będziemy chłonąć atmosferę zabawy towarzyszącą temu wydarzeniu, a także zwiedzimy Sydney! – zachęcają.

Sam Rieu z kolei mówi o koncercie tak: – Jestem absolutnie zachwycony, że mogę po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym Ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym koncertem z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek!

Pozostaje zatem zarezerwować czas i bilety. Te w cenie 40 zł do nabycia w kasach kina CK. Trzeba się jednak spieszyć, bo zostało już niewiele wejściówek.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.