27 07 2020

Nowy repertuar kin i voucher do wygrania. Znamy zwycięskie nazwisko!

27.07.2020, godz.: 12:01
Nowy repertuar kin i voucher do wygrania. Znamy  zwycięskie nazwisko!
fot. Warner Bros Entertainment Inc.

Znamy nowy repertuar obu grodziskich kin na najbliższe dni. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny konkurs, w którym do wygrania voucher na dowolny seans! Już wiemy, kto go wygrał. Szczegóły poniżej.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA–CZWARTEK)
„Scooby-Doo!”

W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej poznamy nowe wątki, dotyczące pochodzenia uroczego psiaka. Zobaczymy też najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. “Scooby-Doo!” pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. Ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną “apsokalipsę”. Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby’ego i poznają jego przeznaczenie – wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał.

„Polowanie”
Dwunastu nieznajomych budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są, ani jak się tam dostali. Nie wiedzą, że zostali wybrani – w bardzo konkretnym celu – na Polowanie.
Występują: Hilary Swank, Betty Gilpin, Emma Roberts, Ike Barinholtz

SOBOTA
„Bohemian Rhapsody”
Oscarowa i porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddiem Mercurym (Rami Malek – serial TV ”Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

KINO WOLNOŚĆ
PROJEKCJE WEEKENDOWE (SOBOTA–NIEDZIELA)
„Ojciec”

Film otwiera scena pochówku starszej kobiety. Wśród żałobników szybko rozpoznajemy jej zdenerwowanego męża, Vasila. Irytacja krewkiego mężczyzny wzmaga się, gdy syn – mimo jego próśb – nie chce zrobić pamiątkowych zdjęć trumny z ciałem nieboszczki. To pierwsza spośród wielu scysji pomiędzy bohaterami. Po pogrzebie matki Pavel najchętniej wróciłby do swoich codziennych obowiązków i ciężarnej żony, zwłaszcza że w towarzystwie ojca nie czuje się zbyt komfortowo. Ten natomiast jest przekonany, że zmarła żona próbuje się z nim skontaktować zza grobu.

„Eastern”
W świecie regulowanym bezwzględnym, patriarchalnym kodeksem dwie młode dziewczyny, w imię honoru swych rodzin, muszą dokończyć krwawą wendetę.

KONKURS
Uwaga, uwaga! U nas można dziś wygrać voucher stanowiący podwójne zaproszenie na dowolnie wybrany seans w „dużym” kinie CK! Termin ważności vouchera to 30 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu.

Zdobędzie go jedna osoba, która dziś 25 lipca, punktualnie o godz. 15.00, jako pierwsza przyśle maila pod adresem: info@grodzisknews.pl o treści „Voucher do kina CK”. W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik konkursu ogłosimy w portalu 27 lipca.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

Podwójny voucher wygrała pani ANNA KRUCZYŃSKA. Gratulujemy! Ze zwyciężczynią skontaktujemy się telefonicznie, a wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów w przyszłości.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.