TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

07 2021

Nowy ratusz w Grodzisku przyjmie interesantów od 4 sierpnia


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsNowy ratusz w Grodzisku przyjmie interesantów od 4 sierpnia - Grodzisk News


W zeszłym tygodniu było oficjalne otwarcie nowej siedziby urzędu miejskiego w Grodzisku. Od 4 sierpnia zaś sprawy w ratuszu będą mogli załatwić mieszkańcy. Trwa stopniowa przeprowadzka urzędników z dotychczasowego budynku przy ul. Kościuszki.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Nowy ratusz ma spełniać nie tylko najwyższe standardy estetyczne, lecz także funkcjonalne. Postawiono na nowoczesność i przystępność dla interesantów. Oznacza to, że w nowym budynku cała obsługa mieszkańca odbywać się będzie na parterze. Petenci nie będą musieli błądzić między pokojami i piętrami by załatwić różne sprawy. To urzędnik będzie zjeżdżał do interesanta i w specjalnym pokoju będzie rozwiązywał daną sprawę, w innej sprawie wzywany będzie inny pracownik. Będzie można umówić się na konkretny dzień i godzinę.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Trwają przenosiny poszczególnych wydziałów do nowego ratusza, tak by od 4 sierpnia mieszkańcy mogli korzystać już z tej siedziby – usłyszeliśmy wydziale promocji gminy.

Ratusz to dwupiętrowy obiekt z częściowym podpiwniczeniem okalający zabytkową Willę Niespodzianka. Parter przeznaczono dla obsługi mieszkańców, z kolei pierwsze i drugie piętro – na pomieszczenia biurowe. Budynek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku ma pracować około 120 osób w pełnym wymiarze czasu pracy. Koszt budowy gmachu to 18,5 mln zł.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.