TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

04 2021

Nowy raport z powiatu. Cztery osoby zmarły


Grodzisk News


foto: PixabayNowy raport z powiatu. Cztery osoby zmarły - Grodzisk News


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie minionej doby niespełna 30 osób otrzymało pozytywny wynik testu, jedna zmarła.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgodnie z danymi resortu zdrowia w powiecie grodziskim wykonano 151 testów. Liczba zakażonych według MZ to 17, co daje 1,76 osoby z pozytywnym testem na 10 tys. mieszkańców, cztery osoby z chorobami współistniejącymi zmarły. Porównajmy z sytuacją w sąsiednich powiatach. Powiat pruszkowski – 30 osób z pozytywnym testem (1,86 na 10 tys. mieszkańców), powiat warszawski zachodni – 15 (1,26), powiat żyrardowski – 7 (0,93).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Minionej doby wykonano ponad 65,8 tys. testów. Mamy 8 427 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (1328), mazowieckiego (1025), dolnośląskiego (934), wielkopolskiego (846), małopolskiego (620), łódzkiego (561), pomorskiego (427), kujawsko-pomorskiego (425), lubelskiego (411), zachodniopomorskiego (405), opolskiego (320), warmińsko-mazurskiego (272), świętokrzyskiego (234), podkarpackiego (215), lubuskiego (171), podlaskiego (164). 69 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Zmarło 541 osób, a wyzdrowiało 10 438
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Ile osób zmarło dziś w powiecie, jedna czy cztery?
pytanie


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.