TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

03 2021

Nowy raport MZ. Blisko sto zakażeń i dwie ofiary śmiertelne w powiecie


Grodzisk News


foto: PixabayNowy raport MZ. Blisko sto zakażeń i dwie ofiary śmiertelne w powiecie - Grodzisk News


Ministerstwo Zdrowia podało dzisiejszy raport. Spójrzmy na liczby odnoszące się zarówno do naszego powiatu, jak i do całego kraju.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Z danych resortu zdrowia wynika, że przybyły 92 przypadki zakażeń w powiecie, zmarły dwie osoby. Resort raportuje, że liczba zakażeń na 10 tysięcy mieszkańców wynosi obecnie 9,51. Dla porównania w powiecie pruszkowskim – 5,89 (98 nowych przypadków), w warszawskim zachodnim – 6,19(74), zaś w żyrardowskim – 4,1 (31).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ministerstwo podało, że ostatniej doby w całym kraju wykonano ponad 62,6 tys. testów i mamy 15 698 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: mazowieckiego (2750), śląskiego (1989), pomorskiego (1399), małopolskiego (1272), wielkopolskiego (1212), warmińsko-mazurskiego (1132), łódzkiego (960), kujawsko-pomorskiego (949), dolnośląskiego (782), podkarpackiego (687), zachodniopomorskiego (605), lubelskiego (500), podlaskiego (461), lubuskiego (387), świętokrzyskiego (274), opolskiego (208). 131 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Zmarło łącznie 309 osób.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Gratulacje dla wszystkich antycovidowców i maniaków paranoidalnych ktorych w grodzisku nie brakuje.... powiat grodziski jest na 11 miejscu wsrod wszystkich powiatow w Polsce (a jest ich prawie 400) pod wzgledem sredniej liczby zakazen z 7 ostatnich dni. Szybko pniemy sie do gory na tej liscie. Do konca tygodnia jest szansa na podium
Mieszkaniec


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.