TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

03 2021

Nowy raport Ministerstwa Zdrowia


Grodzisk News


foto: PixabayNowy raport Ministerstwa Zdrowia - Grodzisk News


Ministerstwo Zdrowia podało dzisiejszy raport. Spójrzmy na liczby odnoszące się zarówno do naszego powiatu, jak i do całego kraju.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Ministerstwo Zdrowia podało dzisiejszy raport. Spójrzmy na liczby odnoszące się zarówno do naszego powiatu, jak i do całego kraju.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z danych resortu zdrowia wynika, że przybyło 20 przypadków zakażeń w powiecie grodziskim, nikt nie zmarł. Resort raportuje, że liczba zakażeń na 10 tysięcy mieszkańców wynosi u nas obecnie 2,07. Dla porównania w powiecie pruszkowskim to 5,47 (91 nowych przypadków), w warszawskim zachodnim – 6,36 (76), zaś w żyrardowskim – 4,23 (32).

Dzisiejszy raport wskazuje ponadto, że w ciągu doby wykonano w kraju ponad 42,3 tys. testów. Mamy 10 896 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (2311), śląskiego (1247), pomorskiego (1100), dolnośląskiego (939), wielkopolskiego (871), małopolskiego (699), kujawsko – pomorskiego (596), podkarpackiego (567), łódzkiego (460), lubuskiego (396), zachodniopomorskiego (344), warmińsko – mazurskiego (271), świętokrzyskiego (266), opolskiego (265), podlaskiego (192), lubelskiego (139). 233 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

307 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Zmarło 28 osób.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Panie Pawle... rozumiem że jest Pan mocno pobudzony tematem i niezmiernie Pan przeżywa powyższą informację, ale powstrzymałabym się na Pana miejscu ze słowami o nadludziach,przybłędach i bucach.... Nazywa się Pan prawdziwym grodziszczaninem,który ma nauczyć Pana Andrzeja ogłady i kultury... Tymczasem to Panu wystaje słoma z butów...
Olka


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.