reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

04 2023

Nowy radiowóz dla policjantów z Jaktorowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Nowy radiowóz dla policjantów z Jaktorowa - Grodzisk News


W czwartek przed budynkiem jaktorowskiego komisariatu policjanci odebrali nowy radiowóz z nowymi oznaczeniami. Pojazd został zakupiony dzięki wsparciu finansowemu samorządu Jaktorowa.


Wczoraj przed budynkiem komisariatu odbyło się symboliczne przekazanie kluczy do auta. – W spotkaniu uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Maz.- insp. Wojciech Bogiel i Komendant Komisariatu Policji w Jaktorowie- nadkom.Bartosz Zając oraz Przewodniczący Rady Powiatu Grodziskiego- Sławomir Kamiński, a także radni i mieszkańcy gminy Jaktorów. Po symbolicznym odebraniu kluczyków do nowego pojazdu służbowego Komendant Powiatowy na ręce obecnych przedstawicieli władz samorządowych złożył serdeczne podziękowania za przekazane wsparcie finansowe, które pozwoliło na zakup tak potrzebnego w służbie sprzętu transportowego. Jednocześnie wyraził przekonanie, że dodatkowy radiowóz pomoże jeszcze szybciej dojeżdżać na miejsca interwencji i skuteczniej nieść pomoc mieszkańcom na całym terenie działania jaktorowskich funkcjonariuszy – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nowa Kia Cee’d przystosowana do potrzeb policji kosztowała 120 tys. zł, a kiosztami po połowie podzieliły się policja właśnie oraz gminny samorząd.

Pojazd jest w nowych policyjnych barwach - ma srebrne nadwozie z odblaskowym niebieskim pasem wyróżniającym z białymi elementami odblaskowymi. Aby poprawić widoczność i rozpoznawalność pojazdu na drodze umieszczono na nim dodatkowe elementy odblaskowe – pasy w żółto-zielonym kolorze o właściwościach fluorescencyjnych. Zwiększono też liczbę LED-owych lamp odblaskowych.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.