24 03 2020

Nowy przypadek koronawirusa w powiecie. Jest raport Sanepidu

24.03.2020, godz.: 14:20
Nowy przypadek koronawirusa w powiecie. Jest raport Sanepidu

Do pięciu wzrosła liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa w powiecie grodziskim. To jeden więcej w porównaniu do poprzedniego raportu. Wzrosła także liczba osób w kwarantannie.

Dziś informowaliśmy o lekarzu ze Szpitala Zachodniego, który zaraził się COVID-19. I to właśnie ów jeden przypadek. Trzy osoby przebywają w szpitalu z podejrzeniem zakażenia wirusem. 188 mieszkańców powiat objętych jest obowiązkową kwarantanną, zaś 925 osób znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym.

Wskaźnik ten wygląda jednak nie najgorzej w porównaniu do statystyk mazowieckich i ogólnopolskich. W całym województwie odnotowano do tej pory 175 zachorowań, zaś w skali kraju jest ich 774. Dziewięć osób zmarło.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata