10 05 2019

Nowy parking prawie gotowy

10.05.2019, godz.: 12:29
Nowy parking prawie gotowy
Fot. GrodziskNews.pl

Niebawem kierowcom zostanie udostępniony nowy parking w centrum Grodziska. Dodatkowe miejsca postojowe powinny być dostępne do końca miesiąca.

Budowa parkingu ruszyła kilka tygodni temu. W ramach zadania powstała już droga dojazdowa stanowiąca przedłużenie ul. Kierlańczyków, a także parking. Plac ma powierzchnię 400 metrów kwadratowych, który zostanie w pełni oświetlony. Jest wyposażony w kanalizację odprowadzającą nadmiar wód opadowych.

Inwestycja jest już niemal gotowa – zarówno droga, jak i parking są właściwie gotowe. Kiedy więc kierowcy będą mogli zaparkować na nowym placu. – Pozostały tam już tylko roboty wykończeniowe, oznakowanie. Myślę, że do końca maja parking powinien zostać udostępniony mieszkańcom – mówi nam Stanisław Olkowski, kierownik Inwestycyjno-Technicznej Obsługi Miasta w Grodzisku.

Inwestycja pochłonie 850 tys. zł.

Fot. GrodziskNews.pl

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.