30 09 2020

Nowy mural w Grodzisku. Jak się podoba?

30.09.2020, godz.: 07:38
Nowy mural w Grodzisku. Jak się podoba?
fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Jednym ze sposobów „przykrywania” niezbyt estetycznych obiektów na mapie Grodziska stało się malowanie murali. Nowy pojawił się niedawno na transformatorze u zbiegu ulic Żyrardowskiej i Wólczyńskiej.

Murale w Grodzisku pojawiają się regularnie od kilku lat możemy je oglądać m.in. na garażach przy skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Teligi. Następne murale odnajdziemy w sąsiedztwie siedziby WKD czy też w pobliżu dworca PKP czy na transformatorze przy ul. Bałtyckiej, na transformatorach na osiedlach Bairda oraz Teligi.

Grafiki można także oglądać w Łąkach. A teraz także na Żyrardowskiej. Jak oceniacie owo malowanie?

💬︎ 6

Dodaj Komentarz

6 odpowiedzi na “Nowy mural w Grodzisku. Jak się podoba?”

 1. idiotyzmy dnia pisze:

  Bezdomni ustawiają się w kolejce do okienka,ktoś puścił plotkę że to filia MOPS-u Grodzisk Maz.oczekując na „wsparcie”.

 2. vvv pisze:

  podoba się tak samo jak krasnale ogrodowe

 3. Marcin pisze:

  Lekkie doprecyzowanie bo to nie jest transformator tylko wolnostojąca stacja transformatorowa. Transformator znajduje się w środku w raz z innymi urządzeniami. Na samym transformatorze raczej nikt by nic nie dał rady namalować ale ogólnie pomysł bardzo fajny bo takie obiekty raczej nie są ozdobą.

 4. Fajnie pisze:

  Fajny pomysł na ulepszenie widoków. Znajdzie kilka jeszcze miejsc. Trzeba wziąć pod uwagę że takie elementy a także piękna zieleń i kwiaty których mamy wyjątkowo wiele pięknych w Grodzisku – robią robotę i fajny klimat.

 5. lucky pisze:

  Nie murali potrzebujemy, czy innych pierdol. Wezcie sie w koncu za prawdziwe problemy, np dziurawe drogi, zakorkowane miasto, odwodnienia ulic i innych obiektow, szkoly, przedszkola, a takze sama kadre urzednicza (niektorzy nie powinni tam nawet zamiatac, a co dopiero miec jakakolwiek decyzyjnosc), oplaty za wywoz smieci, koszty wody, wysokosc podatkow lokalnych, gospodarnosc, bezpieczenstwo w szkolach ogolne i zwiazane z covid. To sa realne problemy i potrzeby.Jak sie z tym uporacie, dajcie znac co z muralami. Na razie nie da sie farba zamalowac zgnilizny – ani na obiektach, ani w urzedzie, ani w calej gminie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.