07 07 2018

Nowy kinowy rozkład jazdy w Grodzisku

07.07.2018, godz.: 08:09
Nowy kinowy rozkład jazdy w Grodzisku
fot. Universal Pictures

Jak co weekend przedstawiamy repertuar grodziskiego kina na najbliższe dni. Jest sporo nowych propozycji.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA-CZWARTEK)
„Odlotowy nielot”
Pisklak Franek szybko dorasta, ale ma jedną słabość, ciągle nie umie latać. Podczas jednej z lekcji latania Franek zostaje porwany przez kocura i zostaje uznany za zaginionego. Po wielu dniach poszukiwań rodzina godzi się ze stratą i odlatuje do ciepłych krajów. Frankowi udaje się uciec, ale by przetrwać zimę musi dotrzeć do Rajskiej Doliny.

„Jurassic World: Upadłe królestwo” (seanse 2D i 3D z dubbingiem)
Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory. Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

„Twój Simon”
Ekranizacja bestsellerowej powieści Becky Albertalli „Simon oraz inni homo sapiens”, zabawna i wzruszająca opowieść o dorastaniu, poznawaniu prawdy o sobie i pierwszym uczuciu. Każdy zasługuje na wielką miłość. Historia siedemnastoletniego Simona Spiera jest jednak nieco bardziej skomplikowana.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.