TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

10 2021

Nowy Bond i inne premiery w grodziskim kinie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: FilmwebNowy Bond i inne premiery w grodziskim kinie - Grodzisk News


Najbliższe dni upłyną w grodziskim kinie pod znakiem premier, z nowym filmem o przygodach Jamesa Bonda na czele. Będą też inne nowe tytuły. W poniedziałek kino nieczynne.


reklama Grodzisk Mazowiecki

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA–CZWARTEK, z wyjątkiem poniedziałku)

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

„Nie czas umierać”
James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.


„Rodzinka rządzi”
Tim i jego żona, Carol ( żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on. Mała Tina ujawnia, że ​​jest – ta-da! – tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie.


„Fatima”
Jest rok 1917. Świat pogrążony jest w mrokach Pierwszej Wojny Światowej. Do małej portugalskiej wioski Fatimy, podobnie jak do tysięcy miejscowości w całej Europie płyną dramatyczne wieści o tysiącach zabitych. Do domów wracają okaleczeni i pozbawieni nadziei weterani. W takich chwilach łatwo o zwątpienie i załamanie. Właśnie w takich okolicznościach troje dzieci z Fatimy doświadcza niezwykłego spotkania. Ich oczom ukazuje się Matka Boża, by przekazać im przepowiednie dla świata. Relacje dzieci z tego wydarzenia spotykają się z wielkim sceptycyzmem zarówno osób świeckich jaki i przedstawicieli Kościoła. Nikt nie traktuje poważnie dziecięcych opowieści. A jednak wieść o cudownych wydarzeniach w Fatimie roznosi się coraz dalej. Tysiące pielgrzymów przybywają do wioski, a cud fatimski zaczyna odmieniać ich losy, wywierając przemożny wpływ także na instytucję Kościoła i na cały świat.


WTOREK – SEANS SZKOLNY
„Czarny młyn”
Grupa przyjaciół mieszka w małym miasteczku, w którym przeżycie czegoś ekscytującego graniczy z cudem. Kiedy mimo ostrzeżeń wchodzą na zakazany teren Czarnego Młyna, ich wakacje zmieniają się nie do poznania.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Miałem dzisiaj sen,śniło mi się że na dworcu pkp działają windy,ach co to byl za sen.

Zainteresowany
02-10-2021 11:32

Prawdziwy "agent Jej Królewskiej Mości" nie był takim KURDUPLEM jak ten z filmu.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

służby specjalne
05-10-2021 08:47

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.