TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

11 2018

Nowy asfalt na Modrzewiowej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Nowy asfalt na Modrzewiowej - Grodzisk News


Ul. Modrzewiowa w Podkowie wygląda coraz lepiej. Drogowcy właśnie kładą tam nową nawierzchnię.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ul. Modrzewiowa jest sukcesywnie modernizowana. Dwa lata temu został wykonany remont nawierzchni ul. Modrzewiowej na odcinku od ul. Wschodniej do Sosnowej). Cała inwestycja polegała na wymianie asfaltu, zagospodarowaniu poboczy, a także wymianie chodników oraz wybudowaniu zjazdów do posesji. Teraz drogowcy realizują kolejne etapy.

Zakładają one modernizację odcinka od ul. Wschodniej do ul. Topolowej oraz ul. Topolowej do ul. Jana Pawła II. Ul. Modrzewiowa ma zyskać nową nawierzchnię z betonu asfaltowego, pobocza mają zostać utwardzone. Na budowie praca wre. Drogowcy kładą właśnie asfalt. Na jakim odcinku uda im się położyć? ? Asfaltowanie, to kolejny etap remontu ulicy Modrzewiowej. Czy będą kontynuowane prace ? wszystko zależy od pogody. Na razie roboty idą pełną parą ? poinformował na swoim profilu na Facebooku burmistrz Podkowy Artur Tusiński.

Warto podkreślić, że w ramach zadania na odcinku od ul. Brzozowej do rowu nieewidencjonowanego (miejsce zagrożone podtopieniami) zostanie wybudowana nowa kanalizacja deszczowa, która będzie odprowadzać deszczówkę z kanalizacji do istniejącego przepustu. Ponadto powstanie pięć progów zwalniających, jedno wyniesione przejście dla pieszych oraz jedno skrzyżowanie wyniesione (z ul. Kościelną).

Fot. Facebook/Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa Leśna
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.