03 02 2020

Nowoczesna pracownia językowa w Józefinie

03.02.2020, godz.: 11:45
Nowoczesna pracownia językowa w Józefinie
Fot. zabiawola.pl

W Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Józefinie otwarto nowoczesną pracownię językową. Powstała ona dzięki dotacji z województwa.

Pracownia została odpowiednio zaaranżowana, jedną ze ścian zdobi tapeta przedstawiająca Londyn i Berlin, ustawiono ergonomiczne, atestowane krzesła, biurka w kształcie piły. Pojawiły się w niej zestawy interaktywne (tablety, słuchawki, mikrofon, czy aparatura zgłoszeniowo-sterująca) dla uczniów, komputer główny z oprogramowaniem dla nauczyciela, a także monitor interaktywny połączony z wewnętrzną siecią pracowni. Z pracowni może korzystać jednocześnie 24 uczniów.

Jak podkreśla żabiowolski magistrat, „możliwość nauczania języków obcych w nowoczesnej pracowni dydaktycznej z całą pewnością będzie bardziej atrakcyjna i przyjemna – zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli”.

Pracownia językowa w szkole w Józefinie powstała dzięki dotacji z Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych. Całkowity koszt pracowni to blisko 69,2 tys. zł. Kwota dofinansowania to ponad 48,1 tys. zł, a wkład własny gminy Żabia Wola wyniósł 21 tys. zł.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata