TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

11 2020

Nowe wiaty na grodziskich przystankach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plNowe wiaty na grodziskich przystankach - Grodzisk News


Grodzisk sukcesywnie wymienia wiaty na przystankach w gminie. Nowych znacznie bardziej estetycznych zadaszeń przystankowych przybywa, a gmina pochwaliła się postępami tej wymiany.


Nowe wiaty mają poprawić nie tylko wrażenia wizualne, lecz także funkcjonalne. –  Zwiększy się komfort osób korzystających z komunikacji na terenie naszej gminy. Nowe wiaty wyposażone są w dużą gablotę na rozkłady jazdy, tablicę z nazwą przystanku oraz kosze na śmieci, które są w trakcie instalowania. Zakupiono 19 wiat. 16 zostało już zamontowanych – poinformował magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nowe wiaty pojawiły się w ciągu ul. Radziejowickiej (9 wiat),Szczęsne Cmentarz i Szczęsne wieś (3 wiaty), Izdebno Nowe (2 wiaty), Kłudno Nowe OSP (1 wiata), Radonie Pętla (1 wiata).

– Montaż kolejnych 3 wiat przystankowych zostanie zrealizowany do końca listopada. W drugim etapie wymienione będą wiaty w ciągu drogi 579 od Chrzanowa Dużego do Kłudzienka, a w trzecim w lokalizacjach: Kłudzienko Pętla 01, Żuków Kościół 02, Urszulin Pętla Jabłoniowa 01, Marynin Grochowa 01, Marynin Grochowa 02, Królewska/Orzeszkowa 01, Kozerki Zakręt 01 oraz Książenice Legionistów 01. Przy okazji wymiany wiat porządkowane są także wywieszone rozkłady jazdy komunikacji miejskiej – mówią urzędnicy.

Nowe wiaty na grodziskich przystankach - Grodzisk Newsfoto: grodzisk.pl
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

27.09.2020 pisaliście Państwo o powstaniu nowej wiaty przystankowej Mościska Pawia 01. Dlaczego w kolejnej publikacji ten przystanek nie jest już brany jako miejsce pod nową wiatę . Proszę o komentarz.
Kuba


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.