TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

11 2020

Nowe wiaty na grodziskich przystankach


Grodzisk News


foto: grodzisk.plNowe wiaty na grodziskich przystankach - Grodzisk News


Grodzisk sukcesywnie wymienia wiaty na przystankach w gminie. Nowych znacznie bardziej estetycznych zadaszeń przystankowych przybywa, a gmina pochwaliła się postępami tej wymiany.


reklama Grodzisk mazowiecki

Nowe wiaty mają poprawić nie tylko wrażenia wizualne, lecz także funkcjonalne. –  Zwiększy się komfort osób korzystających z komunikacji na terenie naszej gminy. Nowe wiaty wyposażone są w dużą gablotę na rozkłady jazdy, tablicę z nazwą przystanku oraz kosze na śmieci, które są w trakcie instalowania. Zakupiono 19 wiat. 16 zostało już zamontowanych – poinformował magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Nowe wiaty pojawiły się w ciągu ul. Radziejowickiej (9 wiat),Szczęsne Cmentarz i Szczęsne wieś (3 wiaty), Izdebno Nowe (2 wiaty), Kłudno Nowe OSP (1 wiata), Radonie Pętla (1 wiata).

– Montaż kolejnych 3 wiat przystankowych zostanie zrealizowany do końca listopada. W drugim etapie wymienione będą wiaty w ciągu drogi 579 od Chrzanowa Dużego do Kłudzienka, a w trzecim w lokalizacjach: Kłudzienko Pętla 01, Żuków Kościół 02, Urszulin Pętla Jabłoniowa 01, Marynin Grochowa 01, Marynin Grochowa 02, Królewska/Orzeszkowa 01, Kozerki Zakręt 01 oraz Książenice Legionistów 01. Przy okazji wymiany wiat porządkowane są także wywieszone rozkłady jazdy komunikacji miejskiej – mówią urzędnicy.

Nowe wiaty na grodziskich przystankach - Grodzisk Newsfoto: grodzisk.pl

💬︎   dodaj komentarz

27.09.2020 pisaliście Państwo o powstaniu nowej wiaty przystankowej Mościska Pawia 01. Dlaczego w kolejnej publikacji ten przystanek nie jest już brany jako miejsce pod nową wiatę . Proszę o komentarz.

Kuba
07-12-2020 18:27
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.