TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

11 2020

Nowe wiaty na grodziskich przystankach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plNowe wiaty na grodziskich przystankach - Grodzisk News


Grodzisk sukcesywnie wymienia wiaty na przystankach w gminie. Nowych znacznie bardziej estetycznych zadaszeń przystankowych przybywa, a gmina pochwaliła się postępami tej wymiany.


Nowe wiaty mają poprawić nie tylko wrażenia wizualne, lecz także funkcjonalne. –  Zwiększy się komfort osób korzystających z komunikacji na terenie naszej gminy. Nowe wiaty wyposażone są w dużą gablotę na rozkłady jazdy, tablicę z nazwą przystanku oraz kosze na śmieci, które są w trakcie instalowania. Zakupiono 19 wiat. 16 zostało już zamontowanych – poinformował magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nowe wiaty pojawiły się w ciągu ul. Radziejowickiej (9 wiat),Szczęsne Cmentarz i Szczęsne wieś (3 wiaty), Izdebno Nowe (2 wiaty), Kłudno Nowe OSP (1 wiata), Radonie Pętla (1 wiata).

– Montaż kolejnych 3 wiat przystankowych zostanie zrealizowany do końca listopada. W drugim etapie wymienione będą wiaty w ciągu drogi 579 od Chrzanowa Dużego do Kłudzienka, a w trzecim w lokalizacjach: Kłudzienko Pętla 01, Żuków Kościół 02, Urszulin Pętla Jabłoniowa 01, Marynin Grochowa 01, Marynin Grochowa 02, Królewska/Orzeszkowa 01, Kozerki Zakręt 01 oraz Książenice Legionistów 01. Przy okazji wymiany wiat porządkowane są także wywieszone rozkłady jazdy komunikacji miejskiej – mówią urzędnicy.

Nowe wiaty na grodziskich przystankach - Grodzisk Newsfoto: grodzisk.pl

💬︎   dodaj komentarz

27.09.2020 pisaliście Państwo o powstaniu nowej wiaty przystankowej Mościska Pawia 01. Dlaczego w kolejnej publikacji ten przystanek nie jest już brany jako miejsce pod nową wiatę . Proszę o komentarz.

Kuba
07-12-2020 18:27
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.