13 09 2018

Nowe stacje Milanowskiego Roweru Miejskiego

13.09.2018, godz.: 07:51
Nowe stacje Milanowskiego Roweru Miejskiego
fot. milanowek.pl

Milanówek poinformował o uruchomieniu dodatkowych stacji miejskiej wypożyczalni rowerów i skuterów. Co ciekawe, jeden terminal pojawił się nawet… w Grodzisku.

Terminale rowerowe w Milanówku zaczęły działać w sierpniu pierwsze pojawiły się przy przystanku WKD Grudów, nieopodal stacji PKP – jeden przy ul. Krakowskiej, drugi przy Warszawskiej; kolejny przy boisku Orlik na Sportowej, i wreszcie przy urzędzie miasta na Kościuszki.

Można również skorzystać ze skuterów napędzanych energią elektryczną. 30 min jazdy na rowerze miejskim kosztuje 1 zł, a minuta jazdy skuterem elektrycznym 59 groszy. Aby wypożyczyć pojazd, należy pobrać na swój smartfon aplikację Blinkee.city, szczegółowa instrukcja na poniższej grafice. Milanówek zapowiedział jednocześnie, że będzie rozwijał system wypożyczalni.

W efekcie pojawiły się dodatkowe stacje. Funkcjonują przy Cmentarzu, róg ul. Podgórnej i Wojska Polskiego w Milanówku przy sklepie Społem, ul. Słowackiego w Milanówku, róg ul. 1 Maja i Bartniaka w Grodzisku Mazowieckim

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.