reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

11 2022

Nowe stacje GRM za pół miliona?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNowe stacje GRM za pół miliona? - Grodzisk News


Niewiele ponad pół miliona mają kosztować cztery nowe stacje Grodziskiego Roweru Miejskiego. Gmina otworzyła ofertę złożoną przez operatora.


Operatorem GRM jest firma Nextbike Polska z Warszawy, która swoje rowery ma w blisko 80 miejscowościach w całym kraju (jest operatorem m.in. stołecznego Veturilo). Tymczasem grodziska gmina wciąż rozbudowuje sieć rowerów. Właśnie została otwarta oferta na „Dostawę elementów wyposażenia czterech stacji rowerowych wraz z ich instalacją i uruchomieniem, w ramach rozbudowy Systemu Grodziskiego Roweru Miejskiego (GRM)”. Jedyną ofertę złożył dotychczasowy operator. Gmina planowała wydać maksymalnie 550 tys. zł, a Nextbike zażyczył sobie 525 tys. zł, co oznacza, że prawdopodobnie oferta zostanie zaakceptowana.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. W ramach tego zadania na terenie gminy pojawią się cztery nowe stacje GRM: w Adamowiźnie przy ul. Osowieckiej, oraz przy ulicach Traugutta, Teligi i Dalekiej w Grodzisku.

Wszystko ma być gotowe w lutym 2023 r., tak aby od początku marca, czyli wraz z rozpoczęciem nowego sezonu rowerowego można było korzystać z nowych stacji Grodziskiego Roweru Miejskiego.

💬︎   dodaj komentarz

Fajnie jakby wymienili rowery które są i naprawili stacje które "działają" bo na razie to człowiek się bardziej na nich denerwuje.

Maksio
20-11-2022 12:38

Maksio, nie bądź takim nerwuskiem

Złośnica
20-11-2022 18:27

Czy istnieje szansa na stację rowerową w Książenicach i Maryninie

Drzewko
20-11-2022 19:32

pokaż wszystkie komentarze (6)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.