reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

11 2022

Nowe oblicze hali przy Westfala [FOTO] Przyjdź na mecz siatkarzy Sparty, zobacz efekty remontu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiNowe oblicze hali przy Westfala [FOTO] Przyjdź na mecz siatkarzy Sparty, zobacz efekty remontu - Grodzisk News


Od niedawna cieszy oko zmodernizowane wnętrze hali przy ul. Westfala w Grodzisku. Obiekt przeszedł gruntowny remont kosztem 1,2 mln zł. I dalej służył będzie mieszkańcom oraz drużynom rozgrywającym w obiekcie swoje mecze domowe. Już dziś możecie sami sprawdzić efekty remontu i przy okazji kibicować siatkarskiej drużynie Sparty Grodzisk Mazowiecki w meczu z Eneą KKS Kozienice.


Przypomnijmy. W zakres zamówienia remontowego wchodziły m.in. demontaż starej posadzki, skucie warstw betonu podkładowego, wykonanie warstwy wyrównawczej z chudego betonu w hali sportowej i izolacji termicznej posadzki w części hali sportowej, wykonanie płyty betonowej pod podłogę podniesioną, wykonanie systemowej podłogi sportowej, wykonanie dylatacji i warstwy wyrównawczej posadzki betonowej pod wykładzinę.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Następnie w ramach zadania wykonawca zajął się montażem wykładziny, a także montażem trybun, tulei i bramek do piłki ręcznej, montażem tulei i słupków do piłki siatkowej. Górna warstwa nawierzchni została wykonana z kalandrowanego (sprasowanego pod ciśnieniem i temperaturą) winylu, natomiast dolna warstwa z pianki PCV o dwóch bardzo dużych gęstościach. Wykładzina posiada m.in. certyfikaty IHF (Międzynarodowy Związek Piłki Ręcznej), FIVB (Międzynarodowa Federacja Siatkówki) oraz FIBA (Międzynarodowy Związek Piłki Koszykowej).

Wykonano także modernizację  trybun w hali oraz posadzki w tzw. sali niebieskiej.

Siatkarze Sparty wracają do „domu” po długiej przerwie
W ubiegłym tygodniu po raz pierwszy halę w sportowym boju przetestowały tenisistki stołowe Dartomu Bogorii Grodzisk Maz., teraz czas, aby do domowej hali powrócili siatkarze UKS-u Sparty.

Już dziś (5 listopada) o godz. 18.00 zmierzą się w rozgrywkach drugiej ligi z Eneą KKS Kozienice. – Spartiaci mają na swoim koncie już cztery zwycięstwa z rzędu ! Przed nimi szansa na piątą wygraną i umocnienie się na drugim miejscu w tabeli. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie ekipa z Kozienic, a to spotkanie zostanie rozegrane w hali przy ulicy Westfala, na którą wracają siatkarze UKS Sparta po długiej przerwie. Przyjdź i kibicuj naszym – zachęcają organizatorzy meczu.

Zachęcamy także i my!

Nowe oblicze hali przy Westfala [FOTO] Przyjdź na mecz siatkarzy Sparty, zobacz efekty remontu - Grodzisk News
Nowe oblicze hali przy Westfala [FOTO] Przyjdź na mecz siatkarzy Sparty, zobacz efekty remontu - Grodzisk News
Nowe oblicze hali przy Westfala [FOTO] Przyjdź na mecz siatkarzy Sparty, zobacz efekty remontu - Grodzisk News
Nowe oblicze hali przy Westfala [FOTO] Przyjdź na mecz siatkarzy Sparty, zobacz efekty remontu - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Mecz można zobaczyć. Ale jak tam pójdę, to jak zawsze w grodzisku, zobaczę w pakiecie propagandę sukcesu Ziemi Grodziskiej. No i zobaczę jak ekipka benedykcińskiego i jego radnych z Ziemi Grodziskiej wywaliła w błoto moje pieniądze na hale widowiskową, ta by wystarczyła.

Mieszkaniec
06-11-2022 23:43

Pieniądze nie są wywalone w błoto.
Grodzisk rozwija sie wspaniale dzięki dobremu zarządzaniu. W przeciwieństwie do Milanówka ktorym zarządzają ograniczeni nieudacznicy.

j.d
27-11-2022 10:25
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.