TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

09 2021

Nowe nakładki asfaltowe za ponad 2,5 mln zł


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNowe nakładki asfaltowe za ponad 2,5 mln zł - Grodzisk News


Urząd Gminy Jaktorów rozstrzygnął przetarg na remont 20 gminnych ulic polegających na ułożeniu nowych nakładek asfaltowych.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgodnie z informacją zamieszczoną przez urząd, zabezpieczono na ten cel niecałe 1,5 mln zł. Obie oferty które spłynęły do Jaktorowa opiewały na 2,57 mln zł oraz blisko 2,7 mln zł. Gmina zdecydowała się dorzucić ponad milion złotych i zrealizować tę inwestycję za tym podejściem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A przypomnijmy. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gminnych polegający na ułożeniu nakładek asfaltowych na terenie gminy Jaktorów. Obejmuje on wyrównanie istniejącego profilu poprzecznego i podłużnego nawierzchni bitumicznej wraz z ułożeniem nowej warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Zakres robót dotyczy pełnej szerokości części jezdnej 20 ulic w gminie.

A jakie konkretnie ulice wchodzą w zakres zadania? Akacjowa, Andersena, Słowackiego i Mickiewicza w Chylicach Kolonii; Armii Krajowej w Międzyborowie; Jagodowa w Sadych Budach i Międzyborowie, Paderewskiego i droga bez nazwy w Jaktorowie-Kolonii, Kazimierza Wielkiego, Jagiełły i boczna od Parkowej w Chylicach; Fabryczna i Traugutta w Jaktorowie; Jeżynowa i Szarych Szeregów w Budach Zosinych; Okulickiego w Henryszewie; Piękna w Starych Budach i Budach Michałowskich; Polna w Sadych Budach, Racławicka i Turystyczna w Starych Budach. Mapki orientacyjne są dostępne tutaj.

Termin realizacji zadania wyznaczono na 70 dni od daty podpisania umowy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.