TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

09 2021

Nowe nakładki asfaltowe za ponad 2,5 mln zł


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNowe nakładki asfaltowe za ponad 2,5 mln zł - Grodzisk News


Urząd Gminy Jaktorów rozstrzygnął przetarg na remont 20 gminnych ulic polegających na ułożeniu nowych nakładek asfaltowych.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgodnie z informacją zamieszczoną przez urząd, zabezpieczono na ten cel niecałe 1,5 mln zł. Obie oferty które spłynęły do Jaktorowa opiewały na 2,57 mln zł oraz blisko 2,7 mln zł. Gmina zdecydowała się dorzucić ponad milion złotych i zrealizować tę inwestycję za tym podejściem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A przypomnijmy. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gminnych polegający na ułożeniu nakładek asfaltowych na terenie gminy Jaktorów. Obejmuje on wyrównanie istniejącego profilu poprzecznego i podłużnego nawierzchni bitumicznej wraz z ułożeniem nowej warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Zakres robót dotyczy pełnej szerokości części jezdnej 20 ulic w gminie.

A jakie konkretnie ulice wchodzą w zakres zadania? Akacjowa, Andersena, Słowackiego i Mickiewicza w Chylicach Kolonii; Armii Krajowej w Międzyborowie; Jagodowa w Sadych Budach i Międzyborowie, Paderewskiego i droga bez nazwy w Jaktorowie-Kolonii, Kazimierza Wielkiego, Jagiełły i boczna od Parkowej w Chylicach; Fabryczna i Traugutta w Jaktorowie; Jeżynowa i Szarych Szeregów w Budach Zosinych; Okulickiego w Henryszewie; Piękna w Starych Budach i Budach Michałowskich; Polna w Sadych Budach, Racławicka i Turystyczna w Starych Budach. Mapki orientacyjne są dostępne tutaj.

Termin realizacji zadania wyznaczono na 70 dni od daty podpisania umowy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.