reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

04

11 2022

Nowe informacje w sprawie śmiertelnego potrącenia rowerzysty pod Jaktorowem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Nowe informacje w sprawie śmiertelnego potrącenia rowerzysty pod Jaktorowem - Grodzisk News


Wracamy do sprawy tragicznego wypadku, który wydarzył się w czwartek na granicy miejscowości Budy Zosine i Jaktorów-Kolonia. Służby pracujące na miejscu podały bliższe szczegóły śmiertelnego potrącenia, w wyniku którego zmarł 78-letni rowerzysta, mimo długotrwałej reanimacji.


Do wypadku doszło przed godziną 17.00 na drodze przebiegającej m.in. przez Budy Zosine i Jaktorów-Kolonię i prowadzącej w kierunku Baranowa. – Kierujący mercedesem podczas manewru wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam uderzył w jadącego z przeciwka rowerzystę. Niestety, mimo długotrwałej reanimacji, 78-letni mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń – poinformowała grodziska policja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W sprawie trwają ustalenia dotyczące szczegółowych okoliczności wypadku. – Ustalamy między innymi to, czy kierowca mercedesa wyprzedzał innego rowerzystę i dlatego zjechał na przeciwległy pas czy nie – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Katarzyna Zych poinformowała nas również, że kierowca został zatrzymany i będą z nim dalej prowadzone czynności w tej sprawie.

Jednocześnie policjanci po raz kolejny apelują o szczególną ostrożność i czujność na drodze, zwłaszcza w miejscach słabiej oświetlonych i na drogach bez wydzielonych stref ruchu dla pieszych i rowerzystów. Do tragedii bowiem potrzeba bardzo niewiele...


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

A czy rowerzysta miał kamizelkę? Światło ? Kask? Jak nie to wg mnie był samobójcą
Zuza


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.