28 10 2019

Nowe elementy na Stawach Walczewskiego za około pół roku

28.10.2019, godz.: 19:28
Nowe elementy na Stawach Walczewskiego za około pół roku
Fot. Marcin Masalski

W ciągu najbliższych kilku miesięcy plac zabaw na Stawach Walczewskiego w Grodzisku wzbogaci się o nowe elementy. Urzędnicy wybrali firmę, która dostarczy i zainstaluje nowe urządzenia.

Zgodnie z zamówieniem mają tam powstać m.in. drewniane domki na balach ze zjeżdżalnią i elementami wspinaczkowymi, zestaw sprawnościowy w kształcie ryby, piramida linowa „sieć rybacka”, huśtawka potrójna, huśtawka taran, bujaki sprężynowe, piaskownica archeologiczna. Ponadto zadanie obejmuje także dostawę i montaż leżaków, kaczkomatu, lunet, koszy na śmieci czy stołów piknikowych. Ponadto zostaną wykonane nasadzenia.

Na początku października otwarto oferty na to zadanie. Magistrat zamierzał przeznaczyć na ten cel maksymalnie niewiele ponad milion złotych. Okazuje się, że kwota ta będzie jednak niższa. Spłynęło sześć ofert, a każda z nich mieściła się w zakładanym budżecie. W ostatnim czasie wybrano wykonawcę. Wybrano propozycję najkorzystniejszą finansowo – opiewającą na 877 tys. zł.

Nowe elementy na Stawach Walczewskiego powinny się pojawić najpóźniej do 15 maja 2020 r.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.