reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

01 2023

Nowa siłownia i plac zabaw przy Lipowej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy NadarzynNowa siłownia i plac zabaw przy Lipowej - Grodzisk News


Tuż przed sylwestrem został odebrany nowy teren rekreacyjny w Nadarzynie. Przy ul. Lipowej powstała siłownia plenerowa, a także plac zabaw.


W pierwszej połowie 2022 roku przyznano m.in. gminie Nadarzyn dofinansowanie w ramach programu „Mazowsze dla sportu 2022”. Dzięki dotacji w wysokości blisko 243 tys. zł powstał nowy teren rekreacyjny, który został już odebrany. – Rzutem na taśmę odebraliśmy jeszcze przed Sylwestrem w starym roku inwestycję realizowaną z dofinansowaniem urzędu marszałkowskiego pt. „Rozbudowa terenu rekreacyjnego Nadarzyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – ulica Lipowa”. W październiku 2018 roku na spotkaniu z mieszkańcami NSM złożyłem deklarację budowy na terenie rekreacyjnym przy Lipowej siłowni plenerowej. Trochę czasu to zajęło. Jednak dzięki temu udało się to zadanie mocno rozbudować – napisał w mediach społecznościowych wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Inwestycja faktycznie została rozbudowana. Przy ul. Lipowej powstała bowiem nie tylko siłownia plenerowa, ale także treningowy Street Workout Park oraz całkowicie nowy plac zabaw dla dzieci. Całość jest objęta monitoringiem wizyjnym, co ma odstraszać ewentualnych wandali.

Nie wszyscy byli jednak zadowoleni z nowego placu zabaw. Pojawiły się bowiem głosy, że stary plac zabaw był atrakcyjniejszy niż nowy. – No cóż każdy ma prawo do własnego zdania. Proszę jednak pamiętać, że wymienione zabawki były już mocno... leciwe i nadgryzione zębem czasu, wymagały częstych napraw i stawały się mało bezpieczne dla dzieci. Nowe zabawki posiadają wszelkie niezbędne atesty, podobnie jak cały zaprojektowany układ placu zabaw spełniają warunki BHP i co ważne są dostosowane dla dzieci w różnym wieku. Z terenu placu zabaw usunęliśmy także zakrzaczenia i posusz drzewny, a na wiosnę wykonamy nowe nasadzenia – podkreślił wójt Zwoliński.

Nowa siłownia i plac zabaw przy Lipowej - Grodzisk News
Nowa siłownia i plac zabaw przy Lipowej - Grodzisk News
Nowa siłownia i plac zabaw przy Lipowej - Grodzisk News
Nowa siłownia i plac zabaw przy Lipowej - Grodzisk News
Nowa siłownia i plac zabaw przy Lipowej - Grodzisk News
Nowa siłownia i plac zabaw przy Lipowej - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.