TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

03 2015

Nowa jakość ul. Warszawskiej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Nowa jakość ul. Warszawskiej - Grodzisk News


Koniec z dziurami i wertepami na ul. Warszawskiej w Podkowie Leśnej. Droga, która wcześniej była gruntowa zyskała nową nawierzchnię z kostki brukowej. ? Droga została oddana do użytku, do zagospodarowania pozostały już tylko pasy zieleni ? cieszy się burmistrz Artur Tusiński.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przebudowa ulica, która z przerwami trwała od listopada, objęła 320-metrowy odcinek pomiędzy ulicami Brwinowską a Główną. ? Ul. Warszawska zyskała nawierzchnię z kostki brukowej. Został wykonany także drenaż przy krawężnikach, który ma zapobiec gromadzeniu się na drodze wód opadowych ? mówi Stanisław Borkowski ? kierownik Referatu Inwestycji Urzędu Miejskiego w Podkowie Leśnej.

Wciąż toczą się natomiast prace na ul. Bukowej, na którą drogowcy weszli w podobnym czasie co na Warszawską. Na Bukowej pojawią się m.in. nakładka asfaltowa oraz progi zwalniające.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.