reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

05

06 2023

Nowa droga dla cyklistów i ciąg pieszo-rowerowy powstaną w Podkowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Podkowa Leśna rozstrzygnęła przetarg na budowę ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż torów WKD, a także stworzenie drogi dla cyklistów od stacji "WKD Główna" do ul. Podleśnej, czyli granicy miasta ogrodu. Koszt inwestycji wynieisie prawie 270 tysięcy złotych.


Zadanie powierzono firmie Invest Brothers Michał Gniadek z nieodległego Brwinowa. Oferta tego przedsiębiorstwa okazała się najkorzystniejsza i opiewała na nieco ponad 268 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Inwestycja składać się będzie z dwóch części: jedna dotyczy budowy ścieżki do korzystania zarówno przez pieszych, jak i cyklistów; część druga zaś to stworzenie drogi wyłącznie dla rowerzystów.

W części pierwszej chodzi o wykonanie iągu pieszo – rowerowego od ulicy Sosnowej do ul. 11 Listopada (przedłużenie ul. Kolejowej). Część druga to z kolei Budowa trasy rowerowej na odcinku WKD Główna – granica miasta Podkowa Leśna (do ul. Podleśnej).

Droga rowerowa biec będzie od ul. Sosnowej od ul Akacjowej, gdzie połączy się z ciągiem pieszo-rowerowym (przedłużenie ul. Kolejowej. Inwestycja obhejmie też skrzyżowanie ul. Kolejowej z ulicą 11 Listopada.

Wykonawca będzie miał osiem miesięcy na realizację od daty zawarcia umowy.

💬︎   dodaj komentarz

1

1
06-06-2023 11:54

1

1
06-06-2023 13:42

1

1
17-06-2023 13:29
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.