02 02 2020

NORMOBARIA – Przełomowe odkrycie medyczne dostępne w Żabiej Woli

02.02.2020, godz.: 21:08
NORMOBARIA – Przełomowe odkrycie medyczne dostępne w Żabiej Woli

NASTAŁA NOWA EPOKA NORMOBARYCZNA i już dziś daje szansę na długie życie w zdrowiu, ponieważ dzięki normobarii można nie dopuścić do chorób lub uleczyć te uważane za nieuleczalne. Trzeba sobie uświadomić, że jesteśmy w błędzie uważając, iż warunki atmosferyczne, w których żyjemy od tysięcy lat sprzyjają ludzkości. Okazuje się jednak, że nie są idealne.

NORMOBARIA jest pomieszczeniem mieszkalnym, czyli miejscem bardzo bezpiecznym dla człowieka, w którym możemy przebywać cały czas. Jest niezastąpiona w procesach regeneracji i przywracania zdrowia całego organizmu, wspomaga również ogólną kondycję fizyczną i psychiczną. Jest to bezinwazyjna terapia tlenowa oparta na podwyższonym ciśnieniu atmosferycznym (1500 hPa), zwiększonym stężeniu dwutlenku węgla (1–2 %), tlenu (38 %) i wodoru (0,1-0,5 %). To warunki bardziej sprzyjające zdrowiu niż te, które panują obecnie na Ziemi. Dzięki przebywaniu w normobarii komórki ciała stają się znacznie lepiej dotlenione, co przyspiesza proces naprawy organizmu, a szpik kostny jest stymulowany do produkcji komórek macierzystych. Normobaria to idealne uzupełnienie terapii medycznych i zdrowego stylu życia. Parametry w pomieszczeniu są tak uregulowane, że obsługa medyczna nie jest wymagana, a czas przebywania w niej może być nieograniczony.

Warunki atmosfery ,w której żyjemy:
Ciśnienie około 1000 hPa
Tlen około 21%
Dwutlenek węgla około 0,03%
Wodór 0,00005 %

Warunki panujące w normobari
Ciśnienie około 1500 hPa
Tlen około 38 %
Dwutlenek węgla 1-2% ( ok 50–70 razy wiecej)
Wodór 0,1–0,5 % (około 10 tys. razy więcej)

JEST TO FORMA NATURALNEJ,CAŁKOWICIE BEZPIECZNEJ I CO NAJWAŻNIEJSZE SKUTECZNEJ TERAPII – polegająca na przebywaniu w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, w którym zmienione są parametry atmosfery co powoduje dostarczenie organizmowi bardzo dużej ilości tlenu, są to warunki fizjologiczne idealne dla człowieka. W rezultacie otrzymujemy wiele korzyści, przebywanie w takich warunkach atmosferycznych powoduje, że tlen przenoszony jest nie tylko dzięki hemoglobinie, ale ulega również rozpuszczeniu w osoczu krwi. DOTLENIONY UMYSŁ I CIAŁO – TO ZDROWY I SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK!

Podwyższona zawartość dwutlenku węgla umożliwia przyswajanie tlenu przez komórki, ponieważ dzięki niemu możliwe jest odłączanie tlenu w naczyniach włosowatych gdzie jest najbardziej potrzebny.

DWUTLENEK WĘGLA JEST NIEZBĘDNY ABY TLEN MÓGŁ DOSTAĆ SIĘ DO KOMÓREK I TKANEK
Dzięki wzbogaceniu mieszanki oddechowej w pomieszczeniu wodorem cząsteczkowym następuje spowolnienie podziału komórek wydłużając ich życie, wodór jest niezwykle skutecznym antyoksydantem, który zwalcza wolne rodniki przyczyniające się do starzenia wszystkich komórek ciała.

Kluczem w tej terapii jest namnożenie się liczby KOMÓREK MACIERZYSTYCH nawet do kilkuset procent. Właśnie to daje organizmowi szansę na szybką naprawę chorych i uszkodzonych tkanek. Komórki macierzyste wykorzystywane są do regeneracji i odbudowy wszystkich narządów w organizmie, a tym samym przedłużeniu naszej egzystencji.

Obserwacje naukowe wskazują ,że terapia podwyższonym ciśnieniem barycznym powoduje między innymi następujące pozytywne rezultaty:
– zmniejsza stany zapalne przez dotlenienie wszystkich komórek.
– przyspiesza rozwój nowych naczyń krwionośnych.
– pobudza regenerację nabłonków.
– działa stymulująco na komórki skóry – fibroblasty (pobudza w ten sposób produkcję
kolagenu i elastyny,które zapewniają elastyczność skóry).
– spowalnia starzenie się organizmu.
– znacząco zmniejsza obrzęk uszkodzonych tkanek.
– zwiększa aktywność osteoblastów i osteoklastów-komórek odpowiedzialnych za zdrowe
kości.
– poprawia dostarczenie składników odżywczych nawet do odległych i niedotlenionych
komórek ciała.
– zwiększa wydolność fizyczną i psychiczną organizmu oraz zdolność do zapamiętywania.
– zdecydowanie poprawia dotlenienie wszystkich komórek ciała.
– wspomaga leczenia rozmaitych schorzeń: udary, wylewy, zawały
serca, stwardnienie rozsiane, niepłodność, problemy ze stawami i kręgami, astma, cukrzyca, borelioza,porażeniach mózgowych,nowotworach, od kleszczowym zapaleniu mózgu, przy trudnogojących się ranach, odleżynach i oparzeniach, autyzmie, nadciśnieniu, cukrzycy, chorobie parkinsona, przy chorych zatokach, bezsenności, łuszczycy, alergii, ADHD i wielu innych.
– poprawia kondycję psychiczną i fizyczną oraz ogólną wydolność organizmu
– poprawia ukrwienie w obszarze uszkodzonym przez zwężenie naczyń centralnych aktywuje
angiogenezę, czyli odbudowę naczyń krwionośnych .
– wpływa na zmniejszenie obrzęków
– hamuje namnażanie bakterii w trakcie infekcji i zwiększa skuteczność antybiotykoterapii
– usprawnia gojenie i regenerację tkanek
– wpływa stymulująco na układ immunologiczny (działając przeciwzapalnie i wspomaga
leczenie wielu chorób cywilizacyjnych)
– niweluje skutki nieprawidłowego funkcjonowania układu krążenia
– poprawia funkcjonowanie układu nerwowego oraz mózgu
– reguluje ciśnienie krwi
– stymuluje regenerację całego organizmu
– zahamowanie procesów starzenia
– detoksykuje oraz oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich
– wspomaga leczenie depresji
– zwiększa dopływ tlenu do tkanek, także tych uszkodzonych wskutek urazów i stłuczeń
– zwiększenie zdolności zapamiętywania i koncentracji

Korzyści z terapii dla osób zdrowych to…
Zmniejszenie ryzyka zachorowania na nowotwory,poprawienie sprawności seksualnej,redukcja cellulitu,wygładzenie skóry, ogólna poprawa psychiczna i fizyczna,spowolnienie procesów starzenia,przyspieszenie metabolizmu podczas odchudzania,poprawa jakości snu,poprawa skupienia i zapamiętywania.

Polecamy również sportowcom w celu zwiększenia wydolności.

NORMOBARIA realizuje wszystkie pozytywne działania Hiperbarycznej Terapii Tlenowej (HBOT) w dodatku powiększając ich efektywność dzięki dwutlenkowi i wodorowi,jednocześnie eliminując wszystkie jej zagrożenia i ryzyka jak i wszelkie jej niedogodności.

Podczas pobytu oferujemy dostęp do wody zdrowotnej RED-OX (czysta biologicznie, zjonizowana, strukturalna, wzbogacona wodorem, o wysokim 9,5 PH niezbędna i niezwykle efektywna w procesach zdrowienia i oczyszczania organizmu z toksyn).

Nie pobieramy opłat od osób ze stwierdzonym autyzmem, a także od osób niepełnosprawnych i sparaliżowanych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dzieci, uczniowie i studenci otrzymują 50% zniżki.

ODBLOKUJ NATURALNE PROCESY ZDROWIENIA I UMÓW WIZYTĘ.
SESJE DWUGODZINNE LUB NOCLEG!

Normobaria Rumianka, Żabia Wola

Normobaria Rumianka
Rumianka ul. Orzechowa 23 (gmina Żabia Wola)
Tel. 732 533 428

Dodaj Komentarz

3 odpowiedzi na “NORMOBARIA – Przełomowe odkrycie medyczne dostępne w Żabiej Woli”

  1. Lusi pisze:

    Witam, jakie są ceny. Niepewność lekka czy też pobierają państwo oplaty

  2. Lusi pisze:

    Niepełnosprawność lekka, sorki za błąd

  3. Monika pisze:

    No ale jak w ostatnich dniach było wysokie ciśnienie atmosferyczne ok 1045 hpa to były ostrzeżenia dotyczące ryzaka udaru, zawału, zbyt gęstej krzepliwości krwi, nerwowowości etc…. Wobec tego skąd wniosek, że podwyższone ciśnienie działa leczniczo skoro wręcz przeciwnie w ostatnim czasie o wpływie wysokiego ciśnienia atmosferycznego na zdrowie i życie ludzi wypowiadali we wszystkich kanałach tv lekarze? Proszę o wyjaśnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata