TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

05 2021

Nocny wypadek na A2. Dwie osoby w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNocny wypadek na A2. Dwie osoby w szpitalu - Grodzisk News


W nocy z piątku na sobotę na autostradzie A2 na wysokości Baranowa doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – O godzinie 3.00 na autostradzie A2 na pasie w kierunku Łodzi samochód osobowy jadący z dużą prędkością uderzył w stojący na lewym pasie jezdni pozostawiony samochód. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej, karetki pogotowia oraz policjanci – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby. – Na autostradzie A2 na wysokości Baranowa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: mazdy i opla. To pierwsze auto stało na pasie awaryjnym w żaden sposób nieoznakowane, w środku nikogo nie było. Opel, którym jechały dwie osoby uderzył w mazdę. Obie zostały zabrane do szpitala przez pogotowie ratunkowe. Później policjanci przywieźli na miejsce właściciela i pasażerkę z mazdy – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu oprócz policji i pogotowia były trzy zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Baranów. Akcja zakończyła się o godz. 5.45.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

trzymaj sie guma

vusiu
30-05-2021 11:13

trzymaj sie zaku

vusiu
30-05-2021 11:14

Pozdrowienia do szpitala!

PDS
30-05-2021 16:02

pokaż wszystkie komentarze (4)

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.