11 04 2019

Nocny pożar w Żabiej Woli [FOTO]

11.04.2019, godz.: 11:12
Nocny pożar w Żabiej Woli [FOTO]
fot. Facebook OSP Żelechów

Trzy zastępy straży pożarnej uczestniczyły w nocnej akcji gaśniczej w gminie Żabia Wola. Po godz. 2.00 wybuchł tam pożar pustostanu na granicy miejscowości Żabia Wola i Jastrzębnik.

– Pustostan objęty pożarem zlokalizowany był dokładnie w Żabiej Woli przy ul. Ziołowej. To murowany budynek o drewnianym dachu pokrytym eternitem. Po dojechaniu strażaków na miejsce okazało się się, że dach jest już w całości objęty ogniem – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – W zdarzeniu nikt nie ucierpiał – dodaje.

Akcja gaśnicza zakończyła się przed godz. 5.00 oprócz jednego zastępu PSP, w akcji uczestniczyły również dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Żelechowa, dzięki uprzejmości której publikujemy zdjęcia z działań gaśniczych. Zobaczcie galerię.

fot. Facebook OSP Żelechów

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata