18 01 2020

Nocny pożar w Mościskach

18.01.2020, godz.: 11:04
Nocny pożar w Mościskach
Fot. GrodziskNews.pl

W nocy z piątku na sobotę w Mościskach spłonął samochód dostawczy. W pojeździe nikogo nie było.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Pawiej w Mościskach doszło do pożaru samochodu. Płonął pojazd dostawczy – chłodnia. Na miejscu była straż pożarna i policja – napisał Henryk.

Strażacy potwierdzają. – O godz. 0.38 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w Mościskach płonie pojazd. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że ogniem objęta była kabina fiata ducato. Był to samochód z chłodnią. Zagrożeń dla mieszkańców nie było, auto było puste, nikomu nic się nie stało. Fiat był zaparkowany na prywatnej posesji przy ul. Pawiej – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu był jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Akcja została zakończona o godz. 1.47.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata