TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

10 2022

Nocny pożar w Brwinowie. Ewakuowano ponad 30 osób


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNocny pożar w Brwinowie. Ewakuowano ponad 30 osób - Grodzisk News


W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do pożaru w jednym z bloków w Brwinowie. Na miejscu były cztery zastępy straży pożarnej.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Około godz. 2.00 na ul. Pszczelińskiej w Brwinowie był pożar. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej i policja – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają.a – Zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia otrzymaliśmy o godz. 1.50. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej: trzy z pruszkowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Brwinów. Pożar miał miejsce na balkonie na pierwszej kondygnacji bloku przy ul. Pszczelińskiej. Częściowo zadymione zostało wnętrze budynku, stąd też ewakuacja w sumie 33 osób. W momencie przyjazdu strażaków w lokalu objętym pożarem nikogo nie było, mieszkańcy opuścili mieszkanie przed przybyciem straży pożarnej – mówi nam Karol Kroć, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Działania strażaków polegały m.in. na ugaszeniu pożaru i oddymieniu obiektu. – Po sprawdzeniu pomieszczeń specjalnymi czujnikami mieszkańcy mogli wrócić do swoich lokali. Natomiast zalecono jeszcze sprawdzenie instalacji i oceny tego lokalu gdzie miał miejsce pożar – dodaje Karol Kroć.

Nie było osób rannych. Działania strażacy zakończyli o godz. 3.15.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.