TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

17

05 2021

Nocny pożar segmentu w Grodzisku [FOTO]


Grodzisk News


foto: Czytelnik DanielNocny pożar segmentu w Grodzisku [FOTO] - Grodzisk News


Dzisiejszej nocy pięć zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem, który objął dwa mieszkania w segmencie przy ul. Staszica. Akcja trwała dwie godziny, a strażacy gasili ogień z ziemi oraz przy użyciu podnośnika.


Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. Dziś w nocy był pożar Budynku mieszkalnego na ul Staszica w Grodzisku Mazowieckim. Na miejscu pięć wozów strażackich – napisał i dołączył zdjęcia.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

O szczegóły pytamy strażaków. – O godz. 2.11 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze segmentu przy ul. Staszica. Na miejsce zadysponowanych zostało pięć zastępów: trzy Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku, jeden z grodziskiej ochotniczej i jeden z OSP Milanówek – wyjaśnia st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, szef Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku. – Okazało się, że płonie poddasze dwóch mieszkań w segmencie, a także garaż w jednym z nich – dodaje.

– Ogień gasiliśmy zarówno z ziemi, jak i przy użyciu podnośnika. Lokatorzy mieszkań bezpiecznie opuścili lokale, nikomu nic się nie stało. Działania gaśnicze zakończono natomiast po godz. 4.00 – zaznacza Tryniszewski.Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.