TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

03 2023

Nocny pożar przy Żyrardowskiej. Dom spłonął doszczętnie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNocny pożar przy Żyrardowskiej. Dom spłonął doszczętnie - Grodzisk News


W poniedziałkowy wieczór w Jaktorowie-Kolonii przy ul. Żyrardowskiej wybuchł pożar domu jednorodzinnego. Budynek spłonął doszczętnie.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W poniedziałek wieczorem na ul. Żyrardowskiej w Jaktorowie-Kolonii w pobliżu sklepu Dino wybuchł pożar domu. Dom spłonął doszczętnie – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 22.29 otrzymaliśmy zgłoszenie, że przy ul. Żyrardowskiej w miejscowości Jaktorów-Kolonia wybuchł pożar domu typu holenderskiego. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz dwa zastępy z OSP Jaktorów. Gdy strażacy dojechali na miejsce budynek był cały w ogniu. Z relacji świadka zdarzenia, jedna kobieta ewakuowała się z płonącego domu przed przybyciem strażaków – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku. – Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączenia prądu, gaszeniu pożaru, udzieleniu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej osobie, która ewakuowała się z budynku (kobieta miała ciętą ranę prawej dłoni). Kobietę przekazano zespołowi ratownictwa medycznego, w ocenie którego kobieta nie wymagała hospitalizacji – dodaje.

Niestety, ogień całkowicie strawił drewniany dom wraz z wyposażeniem. Działania strażaków zakończono przed północą. Na miejscu obecny był również patrol policji oraz pogotowie energetyczne.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ







Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.



Treść komentarza
Podpis







📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE



💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.