TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

03 2023

Nocny pożar przy Żyrardowskiej. Dom spłonął doszczętnie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNocny pożar przy Żyrardowskiej. Dom spłonął doszczętnie - Grodzisk News


W poniedziałkowy wieczór w Jaktorowie-Kolonii przy ul. Żyrardowskiej wybuchł pożar domu jednorodzinnego. Budynek spłonął doszczętnie.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W poniedziałek wieczorem na ul. Żyrardowskiej w Jaktorowie-Kolonii w pobliżu sklepu Dino wybuchł pożar domu. Dom spłonął doszczętnie – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 22.29 otrzymaliśmy zgłoszenie, że przy ul. Żyrardowskiej w miejscowości Jaktorów-Kolonia wybuchł pożar domu typu holenderskiego. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz dwa zastępy z OSP Jaktorów. Gdy strażacy dojechali na miejsce budynek był cały w ogniu. Z relacji świadka zdarzenia, jedna kobieta ewakuowała się z płonącego domu przed przybyciem strażaków – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku. – Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączenia prądu, gaszeniu pożaru, udzieleniu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej osobie, która ewakuowała się z budynku (kobieta miała ciętą ranę prawej dłoni). Kobietę przekazano zespołowi ratownictwa medycznego, w ocenie którego kobieta nie wymagała hospitalizacji – dodaje.

Niestety, ogień całkowicie strawił drewniany dom wraz z wyposażeniem. Działania strażaków zakończono przed północą. Na miejscu obecny był również patrol policji oraz pogotowie energetyczne.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.