29 05 2020

Nocny pożar przy Kościuszki

29.05.2020, godz.: 09:59
Nocny pożar przy Kościuszki
Fot. Czytelniczka Klaudia

W nocy z czwartku na piątek sześć zastępów straży pożarnej brało udział w akcji gaśniczej na ul. Kościuszki. Płonął niezamieszkały budynek.

Informację o zdarzeniu przesłała nam czytelniczka. – Pożar starego biura ogłoszeń na Kościuszki – napisała nam Klaudia. Do wiadomości dołączyła zdjęcie.

Akcja gaśnicza trwała blisko cztery godziny. – Około godz. 23.30 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru na ul. Kościuszki w Grodzisku. Płonął niezamieszkały dom jednorodzinny. Po przyjechaniu na miejsce strażacy zobaczyli płomienie wydostające się z okien na pierwszym piętrze. Mieliśmy też informację, że ktoś może być w środku, ale po dokładnym przeszukaniu budynku nikogo nie znaleźliśmy. Nikomu więc nic się nie stało – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Akcję gaśniczą zakończyliśmy o godz. 3.25 – dodaje.

Na miejscu było sześć zastępów straży pożarnej: cztery z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, jeden z OSP Grodzisk i jeden z OSP Milanówek.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.