TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

07 2021

Nocny pożar na Miłej


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsNocny pożar na Miłej - Grodzisk News


W piątek na ul. Miłej doszło do pożaru samochodu osobowego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.


reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Grodzisku Mazowieckim na ul. Miłej około 22.30 był pożar samochodu. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej z Grodziska Mazowieckiego – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Strażacy otrzymali zgłoszenie o godz. 22.18 – Do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ul. Miłej w Grodzisku Mazowieckim. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Gdy strażacy dojechali na miejsce stwierdzili pożar w komorze silnika samochodu marki Fiat. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu pożaru, zakręceniu zaworu instalacji gazowej. Aby zmniejszyć utrudnienia w ruchu trzeba było zepchnąć to auto z jezdni na parking – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu był również patrol policji, który odpowiedzialny był za zabezpieczenie pojazdu.

Działania strażaków zakończyły się o godz. 23.39.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.