TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

07 2021

Nocny pożar na Miłej


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsNocny pożar na Miłej - Grodzisk News


W piątek na ul. Miłej doszło do pożaru samochodu osobowego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.


reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Grodzisku Mazowieckim na ul. Miłej około 22.30 był pożar samochodu. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej z Grodziska Mazowieckiego – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Strażacy otrzymali zgłoszenie o godz. 22.18 – Do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ul. Miłej w Grodzisku Mazowieckim. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Gdy strażacy dojechali na miejsce stwierdzili pożar w komorze silnika samochodu marki Fiat. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu pożaru, zakręceniu zaworu instalacji gazowej. Aby zmniejszyć utrudnienia w ruchu trzeba było zepchnąć to auto z jezdni na parking – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu był również patrol policji, który odpowiedzialny był za zabezpieczenie pojazdu.

Działania strażaków zakończyły się o godz. 23.39.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.