02 12 2019

Nocny pożar koparki w Natolinie

02.12.2019, godz.: 12:14
Nocny pożar koparki w Natolinie
fot. Policja

W nocy z soboty na niedzielę w Natolinie doszło do pożaru koparki. Pierwsze doniesienia od naszych czytelników sugerowały, że mogło dojść do podpalenia. Policja szybko jednak sprecyzowała informacje.

Ogień zajął koparkę około godz. 3.00. Wkrótce na miejscu zjawili się strażacy i policjanci. – Okazało się, że nadpalona została komora silnika. Na miejscu nie stwierdziliśmy śladów wskazujących na podpadalenie pojazdu – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Poinformowaliśmy właściela, że w razie podejrzeń o uszkodzeniu mienia, może złożyć na policji stosowne zawiadomienie. Jak na razie takowe do nas nie wpłynęło – dodaje rzeczniczka.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.