reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

05

10 2022

Nocny pożar auta w Tłustem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W nocy z wtorku na środę w miejscowości Tłuste spłonął samochód osobowy. Nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W nocy na węźle Tłuste przy zjeździe z autostrady w stronę grodziska był pożar samochodu. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej oraz policja – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy dziś 30 minut po północy. Auto znajdowało się tuż przy połączeniu zjazdu z autostrady A2 z budowaną zachodnią obwodnicą. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu palącego się pojazdu marki Renault – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Kierowca renaulta w momencie przybycia straży znajdował się obok auta, nie wymagał pomocy medycznej. Auto spłonęło doszczętnie.

Działania strażaków zakończyły się około godz. 1.00.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.