reklama Grodzisk Mazowiecki
REKLAMA

Nocne utrudnienia dla kierowców. Przejazd kolejowy w Międzyborowie będzie zamknięty

Grodzisk News

skomentuj podziel się na Facebooku podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy JaktorówNocne utrudnienia dla kierowców. Przejazd kolejowy w Międzyborowie będzie zamknięty - Grodzisk News


Uwaga kierowcy podróżujący przez Międzyborów. W nocy z środy na czwartek wystąpią czasowe, ale poważne utrudnienia. PKP Polskie Linie Kolejowe zapowiedziały pilne prace naprawcze na przejeździe kolejowo-drogowym. To zaś będzie oznaczać zamknięcie przejazdu dla ruchu.


Jak podają jaktorowscy urzędnicy oraz kolejarze, konieczność przeprowadzenia awaryjnej naprawy wymaga czasowego wstrzymania ruchu. Przejazd w Międzyborowie zostanie całkowicie zamknięty dla pojazdów w nocy z 10 na 11 września.

Utrudnienia potrwają cztery godziny, od 00.10 do 4.00 rano. Prace zaplanowano w godzinach nocnych, aby zminimalizować ich wpływ na codzienne natężenie ruchu i ułatwić życie mieszkańcom.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kierowcy, którzy planują podróż przez Międzyborów w tym czasie, proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i, w miarę możliwości, o zaplanowanie alternatywnej trasy.


Byłeś świadkiem wypadku lub nietypowego zdarzenia?

Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników?




💬︎   dodaj komentarz



AKTUALNOŚCI

Bezpłatne wejściówki dla mieszkańców na wielki finał Festiwalu Kultur Świata!

Przed nami czwarta odsłona Festiwalu Kultur Świata w Grodzisku Mazowieckim, czyli pięciodniowe święto muzyki i obcowania z kolorytem oraz obyczajami z różnych zakątków świata. Tradycyjnym zwieńczeniem festiwalowych wydarzeń będzie koncert finałowy zaplanowany na 26 lipca! Wkrótce zaś ruszy dystrybucja bezpłatnych wejściówek dla mieszkańców na ów wielki finał! Znamy szczegóły.

Grodzisk. Wiatr złamał drzewo w środku miasta

Choć silnie wiejący wiatr ostatnio zelżał, dziś przed południem w Grodzisku znowu dał o sobie znać. Bardzo silny i gwałtowny powiew złamał drzewo przy ul. Marii Skłodowkiej-Curie, nieopodal bloków mieszkalnych.

Modernizacja placu zabaw przy ul. Rusałki za ponad pół miliona? Są chętni

Wielkimi krokami zbliża się modernizacja placu zabaw przy ul. Rusałki w Grodzisku. Ratusz otworzył oferty w przetargu na to zadanie i można ostrożnie zakładać, że wyłoni wykonawcę inwestycji.

Nowe propozycje w grodziskich kinach

Jak co weekend przedstawiamy repertuar grodziskich kin na najbliższe dni. „Duże” kino opanują Minionki. Ale to nie wszystko... Spójrzmy na szczegóły.

Na początku tygodnia przerwa w dostawie wody w grodziskiej gminie

Grodziski zakład wodociągów i kanalizacji poinformował o zaplanowanych na poniedziałek przerwach w dostawie bieżącej wody do części mieszkańców gminy.

Kafarski: Podstawowym celem jest utrzymanie

Nowy szkoleniowiec grodziskiej Pogoni Tomasz Kafarski w rozmowie z klubowymi mediami poinformował jakie cele zostały przed nim postawione. Klub z Grodziska Mazowieckiego ma przede wszystkim się utrzymać w lidze.

Rozbudowa drogi w Bieganowie może ruszać. Jest umowa z wykonawcą

Jest zielone światło dla rozbudowy ul. Gwiazdy Polarnej w Bieganowie. Dziś wójt gminy Jaktorów Rafał Drązikowski podpisał umowę z wykonawcą.

Kto wybuduje Kolej Dużych Prędkości m.in. na terenie grodziskiej gminy? Sześciu wykonawców w grze

Jedna firma i pięć konsorcjów ma szansę na budowę Kolei Dużych Prędkości na odcinku biegnącym przez gminy Grodzisk Mazowiecki i Brwinów w ramach budowy Portu Polska.





NAJPOPULARNIEJSZE



NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2026 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.