01 08 2019

Nocne ćwiczenia wojskowe w Grodzisku

01.08.2019, godz.: 13:06
Nocne ćwiczenia wojskowe w Grodzisku
fot. Pixabay

Dziś w nocy mieszkańców przy ul. Bałtyckiej w Grodzisku zbudził duży hałas dobiegający z terenu dawnej fabryki tarcz ściernych. Okazuje się, że ich przyczyną były ćwiczenia wojskowe.

– Wielu mieszkańców bloku przy Bałtyckiej zostało obudzonych przez straszliwe hałasy i krzyki, okazało się że w fabryka jest wypełniona mundurowymi. Zastanawiamy się czy były to tylko ćwieczenia czy rzeczywiście pod naszymi oknami coś się działo – pisał dziś do nas pan Michał.

Sygnały od zaniepokojonych mieszkańców dotarły również do policji. – Mieliśmy zgłoszenia o hałasach, krzykach i światłach z terenu dawnej fabryki. Funkcjonariusze sprawdzili te zgłosznia na miejscu. Okazało się, że trwały tam ćwiczenia wojskowe – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.