TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

09 2021

Noc Spisowa w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNoc Spisowa w Grodzisku - Grodzisk News


Tylko do 30 września mamy czas na dopełnienie obowiązku spisu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Osoby, które jeszcze się nie spisały, mogą to zrobić podczas Nocy Spisowej w sobotę, 25 września 2021 r. w godz. 13.00-21.00 w Ratuszu.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Już w najbliższą sobotę, przez cały dzień, w godzinach 8.00-12.00 na Targowisku Miejskim, następnie od godz. 13.00 aż do późnego wieczora do godz. 21.00 w Punkcie Spisowym w budynku Ratusza w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Kościuszki 12a do dyspozycji mieszkańców będą rachmistrzowie oraz urzędnicy z Gminnego Biura Spisowego, którzy pomogą wypełnić formularz.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypominamy również o innych możliwościach spisania się.

Podstawową forma spisu jest samospis internetowy https://spis.gov.pl

Osoby bez dostępu do Internetu w swoim miejscu zamieszkania, mogą:

zadzwonić na numer Infolinii – tel. 22 279 99 99, która działa od poniedziałku do niedzieli w godz. 8:00-20:00. Opłata zgodna z taryfą operatora,
przyjść do punktu spisowego w Urzędzie Miejskim/Ratuszu, gdzie z pomocą rachmistrza lub przeszkolonego pracownika można dokonać spisu (poniedziałek. 8.00-18.00, wtorek-czwartek 8.00-16.00, piątek 8.00-15.00).
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.