20 11 2019

Niewybuch znaleziony na Piaskowej

20.11.2019, godz.: 15:10
Niewybuch znaleziony na Piaskowej
fot. GrodziskNews

Na placu budowy przy ul. Piaskowej w Grodzisku odnaleziono pocisk z czasów drugiej wojny światowej. Odkrycia dokonali robotnicy pracujący na tym terenie.

Informację o nietypowym znalezisku otrzymaliśmy od czytelnika. Wkrótce potwierdziła ją nam policja. – Rzeczywiście, o godz. 12.15 otrzymaliśmy zgłoszenie od pracowników budowy, że przy ul. Piaskowej odnaleziono pocisk. Na mniejsce udali się policjanci i zabezpieczyli znalezisko do czasu przyjazdu saperów – usłyszeliśmy w biurze prasowym Komendy Stołecznej Policji.

– Pocisk to niewybuch z czasów drugiej wojny światowej o przybliżonych wymiarach 50 cm na 20 cm. Saperzy zabrali go do zdetonowania na specjalnym poligonie około godz. 14.20. W międzyczasie nikt nie został ewakuowany, nikomu nic się nie stało – dodaje policja.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.