reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

01 2022

Nietrzeźwy kierowca spowodował wypadek. Pasażer z licznymi obrażeniami w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNietrzeźwy kierowca spowodował wypadek. Pasażer z licznymi obrażeniami w szpitalu - Grodzisk News


Pruszkowska policja poinformowała dziś o zatrzymaniu i tymczasowym aresztowaniu obywatela Gruzji, który w stanie nietrzeźwości spowodował wypadek. W jego wyniku pasażer pojazdu z licznymi obrażeniami trafił do szpitala.


Jak informuje rzeczniczka pruszkowskiej policji do wypadku doszło w Nowej Wsi. – Policjanci z pruszkowskiej drogówki nad ranem 1 stycznia otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w Nowej Wsi. Na miejscu ustalili, że 31–letni kierujący citroenem nie dostosował prędkości do panujących warunków i w wyniku manewru wyprzedania stracił panowanie nad kierownicą – relacjonuje kom Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Skutkiem było zjechanie na pobocze i uderzenie, w słupek kilometrowy, znak drogowy oraz drzewo. Będący w pojeździe pasażer trafił z licznymi obrażeniami do szpitala. Kierujący został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, które wykazało ponad 1,6 promila – dodaje.

Nietrzeźwy 31-latek noc spędził w areszcie, a gdy wytrzeźwiał dostał dwa zarzuty: kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania wypadku.

– Na wniosek policji i prokuratury sąd w Pruszkowie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy – wyjaśnia kom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.