TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

22

02 2021

Nieszablonowe prezenty na 18 urodziny dla każdego


Artykuł sponsorowany


Nieszablonowe prezenty na 18 urodziny dla każdego - Grodzisk News


Osiemnaste urodziny to dla każdego człowieka chwila, którą zapamięta do końca życia. Dzień, w którym młoda osoba wkracza w tak wyczekiwaną przez siebie dorosłość. Aby zapamiętała ten moment w jak wyjątkowy sposób podaruj jej prezent w postaci niezapomnianych przeżyć. Prezenty w formie emocji są coraz bardziej popularne, ponieważ pozwalają na doznanie nowych, nieznanych dotąd odczuć. Jaki powinien być prezent na osiemnaste urodziny?


Jeżeli zadałeś/aś sobie powyższe pytanie to w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Zacznijmy od samych podstaw. Nasz prezent nie może być banalny. Przecież to żadna frajda dostać kolejny taki sam prezent od kolejnego gościa, który przychodzi na naszą imprezę. Wykorzystajmy dostępne możliwości sprawmy, aby nasz podarunek był niezapomniany, a jego wspomnienie powodowało uśmiech zadowolenia na twarzy obdarowanej przez nas osoby.

Kolejny punkt to decyzja na postawienie na coś szalonego. Nie bójmy się eksperymentować z pomysłami na prezent. Współcześni osiemnastolatkowie mają w sobie więcej odwagi oraz chęci przekraczania swoich własnych barier niż nam się wydaje. 

Ekstremalne prezenty na 18 urodziny 
Co wzbudzi w osobie obdarowanej większe emocje niż skok z 4000 metrów, z czego samo swobodne spadanie będzie trwać, aż 50 sekund? Skok ze spadochronem to idealny sposób na uczczenie wejścia do świata dorosłych. Będzie to zamanifestowanie odwagi oraz gotowości do bycia dojrzałą i odpowiadającą sama za siebie osobą. Dodatkowa opcja filmu oraz zdjęć upamiętni ten śmiały wyczyn. 
Jeżeli uznasz jednak, że skok ze spadochronem to zbyt duże wyzwanie świetnym rozwiązaniem są skoki z niższych wysokości, np. skok na bungee. Alternatywą dla skoku na bungee jest bijący ostatnimi czasy rekordy popularności Dream Jump, czyli skok z wysokości zaledwie 26 metrów, który w naszym zestawieniu ma najniższą wysokość. 

Dla osób, które wolą jednak twardo stąpać po ziemi, dobrym wyborem będą pakiety na strzelnice. Są one na tyle zróżnicowane, że znajdziesz coś zarówno dla osoby początkującej jak i dla doświadczonego strzelca. 

Motoryzacyjne osiemnastkowe szaleństwo 
Dla fanów ryku silników doskonałą propozycją będą jazdy samochodami sportowymi na profesjonalnych torach wyścigowych. Oprócz samej przejażdżki wymarzonym autem uczestnik weźmie udział w evencie motoryzacyjnym, podczas którego będzie mógł obserwować jazdę innych, a także podziwiać pozostałe cuda techniki dostępne na imprezie. 

Twój solenizant nie jest miłośnikiem dużych prędkości, ale robi na nim wrażenie wielkość i moc maszyny oraz trudny do pokonania teren? Spełnieniem jego marzeń będzie jazda off road lub przejazd przerażająco ogromnym Monster Truckiem. Więcej inspiracji na motoryzacyjne prezenty z okazji osiemnastki znajdziesz tutaj: https://go-racing.pl/jazda/10119-jazda-off-road-4x4.html.


Prezenty na 18 urodziny dla tych lubiących relaks

Zawsze dobrym rozwiązaniem jest podarowanie bliskiej nam osobie odrobiny luksusu i czasu dla siebie. Wejścia do miejsca, w którym zapomni o swoich problemach, a dodatkowo odpręży się i będzie mogła skorzystać z fenomenalnych zabiegów. Doskonałym pomysłem będzie jednakowo voucher do salonu SPA lub gabinetu masażu, ale także całodzienny pobyt w luksusowej pracowni kosmetycznej ze strefą wellness. Po emocjach związanych z obchodem osiemnastych urodzin solenizantowi na pewno przyda się trochę wyciszenia oraz odpoczynku. 

Kreatywne prezenty do zrealizowania w domu 
Jeżeli obawiasz się, że ze względu na obecną sytuację Twoja bliska osoba nie będzie mogła skorzystać z atrakcji, bądź po prostu jest to typ człowieka, który nad wszystko ceni sobie swój komfort w zaciszu domowym, zdecyduj się na rewelacyjne rozwiązanie, jakim są prezenty online. Na Twojego osiemnastolatka czeka wtedy szeroka oferta rozmaitych kursów z różnych dziedzin. Mogą to być te, które podniosą kwalifikacje potrzebne w przyszłej pracy lub takie, które zaowocują rozwinięciem nowej pasji, np. kurs makramy online. 

Długo wyczekiwany prezent na 18
Kończąc osiemnaście lat, przekraczamy w końcu tę upragnioną, magiczną granicę i wkraczamy w prawdziwą dorosłość. Jako wstęp do tego długo wyczekiwanego czasu podaruj solenizantowi możliwość skosztowania tego co do tej pory było zakazane. Dobrym pomysłem będzie degustacja wybranego alkoholu, ale także możliwość nauczenia się jego wytwarzania, np. kurs warzenia piwa. To będzie dobra okazja do poznania smaku prawdziwych, wysokiej jakości alkoholi. Co do tworzenia własnoręcznie alkoholu, zamiast podarowania standardowej butelki jako dodatku do prezentu, zdecyduj się na zestaw do stworzenia go samodzielnie w domu. Taką ofertę prezentuje firma Wood Water, szczegóły możesz zobaczyć tu: https://prezentmarzen.com/stworz-wlasny-trunek/

Prezenty osiemnastkowe dla niezdecydowanych 
Jeżeli jesteś osobą, która woli dmuchać na zimne i nie chce ryzykować możliwością podarowania nietrafionego prezentu, zastanów się nad kupnem zestawu prezentowego. Taka alternatywa pozwoli osobie obdarowanej na wybór tej idealnej dla niej atrakcji z danej kategorii. Nie dość, że sama będzie mogła podjąć ostateczną decyzję, to będzie mogła się nad nią na spokojnie zastanowić. Przykłady świetnych zestawów prezentowych z dostępną listą atrakcji znajdziesz tutaj: https://prezentmarzen.com/zestawy-prezentowe/. Jeszcze szersze pole do manewru niż zestaw prezentowy oferuje karta podarunkowa, dzięki której obdarowana osoba będzie mogła lawirować między całą ofertą danej firmy, a po wytypowaniu najlepszego prezentu dla siebie wykorzysta swoją kartę prezentową. 

Pomysły na prezent osiemnastkowy 
Koncepcji na prezent osiemnastkowy jest naprawdę wiele. Zaczynając od tych, które przyspieszają tętno i dają ogromną dawkę adrenaliny po te, które idealnie się sprawdzą dla osób potrzebujących odpoczynku. Tylko od nas zależy, na jaki prezent postawimy. Przeanalizuj osobowość bliskiej Ci osoby i zdecyduj się na wybranie nieszablonowego prezentu, który namaluje na twarzy solenizanta niemałe zaskoczenie. Więcej ciekawych pomysłów na osiemnastkową niespodziankę znajdziesz tutaj: https://prezentmarzen.com/18tka/.📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.